INOVA MLADI 2022.

Autor: Mladen Vidović, 26. 5. 2022.

Dana 7. svibnja u Narodnom sveučilištu Dubrava održala se manifestacija INOVA mladi. Na smotri su sudjelovale učenice i učenici naše škole, predstavljajući svoje inovacije:

Lana Meštrović (7.d) - Uporabni predmeti od papirnatih slamčica
Ema Šalamun (8.b) - Tester baterija za slijepe i gluhe osobe
Marko Tupek (8.e) - Solarni autobus
Darijan Gašljević (8.e) - HoverBob
Nikola Ancić, Mislav Jurišić i Darijan Gašljević - Robotska ruka i sustav za njeno upravljanje.

Cijelo je događanje bilo medijski snažno popraćeno te su tijek snimale čak dvije televizijske ekipe.
Učenici su i ove godine iskazali svoju kreativnost u osmišljavanju i izradi inovacija. Za nastup su svi dobili priznanja, a najuspješniji inovatori na posebnoj će svečanosti 19. svibnja dobiti i inovatorske medalje.
Čestitamo učenicima i njihovom mentoru Mladenu Vidoviću.

Priloženi dokumenti:
WhatsApp_Image_2022-05-07_at_10.10.01.jpeg (210.23 KB)