ŠKOLE ZA AFRIKU

Autor: Gordana Grujić, 29. 11. 2022.

Dragi roditelji i učenici,

naša škola i ove godine sudjeluje u UNICEF-ovom programu Škole za Afriku.

Skupljamo sredstva za školovanje djece Etiopije, gdje 36 milijuna djece odrasta u siromaštvu, a svaka četvrta mlada osoba starosti 15 do 24 godine nije pismena.

Humanitarna akcija održat će se od ponedjeljka 5.12. do petka 9.12.2022. godine, od 10.30 do 16.40, u predvorju škole.

Nositelji su kao i ranijih godina svi treći i svi peti razredi s njihovim učiteljicama i razrednicima.

Za prodajnu izložbu pripremili su mnoštvo zanimljivih poklončića i pokoji slatki zalogaj.

Pozivamo vas da u našoj ponudi izaberete nešto za sebe ili vaše drage, razveselite se za nadolazeće blagdane i istovremeno pomognete školovanju djece Etiopije.

Veliko hvala svima na podršci!