Gošće u 1.c

Autor: Helena Hrženjak, 14. 6. 2016.

Krajem svibnja 1. c razred posjetile su djelatnice Hrvatske udruge radnih terapeuta kako bi učenicima prenijele znanje o pravilnom nošenju školske torbe i očuvanju zdravlja kralješnice u skopu projekta "Ruksak lak' može imat' svak'".

Učenici su naučili kako pravilno rasporediti stvari u torbi, kako je pravilno staviti na leđa, a vaganjem učenika i njihovih torbi došli smo i do podatka da većina naših prvašića, s obzirom da svoju građu i masu tijela, nosi preteške torbe u školu.

Srećom, učenici knjige tijekom tjedna mogu ostaviti u školi i nisu primorani svoje teške stvari često nositi od kuće do škole i obrnuto.

Hvala gošćama što su nas naučile kako brinuti o zdravlju naše kralješnice!