Marko Tupek (3. e) i Kristina Knezović (8. b) - 2. mjesto na županijskoj razini Natjecanja u čitanju naglas

Autor: ANAMARIA KREKOVIĆ, 3. 11. 2016.

Dana 27. listopada u Odjelu za djecu i mladež Gradske knjižnice u Zagrebu održano je Natjecanje u čitanju naglas za Grad Zagreb i Zagrebačku županiju za učenike od 3. do 8. razreda. 38 natjecatelja imalo je na raspolaganju pet minuta za predstavljanje i čitanje ulomka iz knjige po vlastitom odabiru.

Na ovoj svečanosti knjige i čitanja našu su školu predstavljali učenik 3. E razreda Marko Tupek i učenica 8. B razreda Kristina Knezović koji su svojim nastupom osvojili druga mjesta na županijskoj razini natjecanja, Marko u mlađoj kategoriji, a Kristina u starijoj.

Čestitamo našim učenicima Marku i Kristini na odličnom uspjehu!