Učenici na Interliberu

Autor: ANAMARIA KREKOVIĆ, 14. 11. 2016.

Grupa mladih knjižničara posjetila je u četvrtak, 10. studenoga 2016. s knjižničarkom Jadrankom Jelinić međunarodni sajam knjiga Interliber.

Ovaj sajam najveći je regionalni sajam knjiga – okuplja gotovo sve izdavače i nakladnike, književnike i druge ljude koji su na bilo koji način vezani uz knjigu ili jednostavno – vole knjigu. A takvih je najviše – u prvih šest dana privukao je preko sto tisuća posjetitelja. Među njima bili smo i mi! Vidjeli smo mnogo uzbudljivih naslova po sniženim cijenama,tako da smo se kući vratili punih vrećica zanimljivih stripova, krimića, tinejdžerskih dnevnika...

Već sada veselimo se sljedećem Interliberu za godinu dana.