Leo Gajšak - pobjednik kviza Čitam sto na sat

Autor: ANAMARIA KREKOVIĆ, 14. 11. 2016.

Ovogodišnji nacionalni kviz za poticanje čitanja je natjecanje za mlade čitatelje koje se provodi u okviru Mjeseca hrvatske knjige. Organizatori kviza su Gradska knjižnica u Zagrebu (Odjel za djecu i mladež) i Hrvatski centar za dječju knjigu.

Naslov i tema ovogodišnjeg kviza je Čitam sto na sat, a knjige iz kojih su bila pitanja kviza možete naći i posuditi u našoj školskoj knjižnici.

Jedan od pobjednika kviza je i naš Leo Gajšak, učenik 6.e razreda i član grupe Mladi knjižničari.

Čestitamo Leu i želimo mu uspjeh na izvlačenju nagrada u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici.