Mjesec knjige s prvašićima

Autor: ANAMARIA KREKOVIĆ, 14. 11. 2016.

Tijekom Mjeseca hrvatske knjige učenici prvih razreda sa svojim su učiteljicama posjetili Gradsku knjižnicu Sesvete.
Dočekala ih je srdačna knjižničarka koja ih je upoznala s radom knjižnice i raznim vrstama knjiga koje se mogu posuditi ili čitati u knjižnici.

Povodom Mjeseca hrvatske knjige upis u Knjižnice grada Zagreba za učenike prvih razreda osnovnih škola je besplatan pa su se i naši prvašići učlanili. Pri kraju druženja poigrali su se edukativnom igrom slagajući riječi od ponuđenih slova koje su pročitali i pokazali kako su spremni postati članom knjižnice.

Zahvaljujemo knjižničarkama Gradske knjižnice Sesvete na ugodnoj dobrodošlici i zanimljivoj radionici. Veselimo se ponovnom dolasku.

Učenici i učiteljice prvih razreda