Male kreativne socijalizacijske grupe

Autor: ANAMARIA KREKOVIĆ, 14. 11. 2016.

Od dana 14. studenog 2016. u našoj školi počinje održavanje Programa „Male kreativne socijalizacijske grupe“ za učenike četvrtih razreda.  Sudjelovanje u programu je besplatno i dobrovoljno, a rad se provodi kroz radionice.

Naglasak je na učenju životnih vještina, razvijanju sposobnosti, donošenju odluka, komunikaciji, prepoznavanju i izražavanju emocija te reagiranju u stresnim situacijama. U radu se koriste različite društvene i edukacijske igre, priče i stripovi.

Program se provodi u 2 grupe. To su:

Prva grupa su učenici 4.A i 4.D razreda. Grupa će se sastajati u tjednu kad je nastava popodne ponedjeljkom u 16,30, a u tjednu kad je nastava ujutro ponedjeljkom u 15,45.

Druga grupa su učenici 4.C i 4.E razreda. Grupa će se sastajati u tjednu kad je nastava popodne utorkom u 16,30, a u tjednu kad je nastava ujutro utorkom u 15,45.

Ukoliko želite da Vaše dijete sudjeluje u radu grupe potrebno je ispuniti suglasnost. Voditeljica programa je socijalna pedagoginja, Mirjana Rišavi.