Druženje u Knjižnici Jelkovec

Autor: Željka Martan Buhin, 8. 3. 2017.

U četvrtak, 2. ožujka skupina učenika osmih razreda u pratnji profesorica Martine Ladan Filipović i Lane Duka Zupanc bila je u Knjižnici Jelkovec na satu medijske kulture. Nakon što su pogledali klasik ET, došljak iz svemira, učenicima se pridružio gospodin Christian Wright iz Američke ambasade. S njim su učenici razgovarali o filmu, ali i životu diplomata, usporedbi Hrvatske i SAD-a, novom američkom predsjedniku i sl. Osim naših učenika, na susretu u knjižnici bili su  i učenici OŠ Jelkovec. Zahvaljujemo knjižničarki Ivi Klak Mršić na organizaciji ovog krasnog druženja.