Treći razredi u Školi u prirodi

Autor: Željka Martan Buhin, 17. 6. 2017.

Učenici trećih razreda  su zadnje dane nastave proveli u Školi u prirodi u Crikvenici. S njima su u pratnji bile učiteljice Jasminka Pizzitola, Barbara Jajčanin, Arijana P. Marjanović, Eva Jošić, Zdravka Hladki i Marijana Delač.

Prilikom upoznavanja primorskoga zavičaja prvi su dan obišli  kulu Nehaj, Muzej grada Senja i smjestili se u hostelu Stoimena u Crikvenici. Nakon uzbudljive prve noći, drugi je dan započeo tjelovježbom, a nastavio se vožnjom brodom do otoka Krka i pješačenjem po gradu Vrbniku. U poslijepodnevnim satima trećaši su prošetali Crikvenicom, posjetili Akvarij i zasladili se sladoledom. Ni u večernjim satima nije bilo dosadno. Družili su se s učenicima ostalih škola,  predstavljali svoje talente, odmjeravali sportske snage i plesali. Treći dan, osim priprema za povratak u Sesvete, našlo se vremena i za uživanje u moru!

Povratak u Sesvete je bio brz i ugodan , a kod većine učenika uz drijemanje su se slijegali doživljaji.