Moja prva knjiga 2017.

Autor: Željka Martan Buhin, 4. 10. 2017.

U četvrtak, 28. rujna 2017. godine učenice 3. B razreda naše škole, Iva Jurakić i Dora Kuleš  zajedno s Ivinim tatom i   učiteljicom Natalijom Damjanović su u Dugoj Resi nazočili završnoj priredbi natječaja "Moja prva knjiga 2017." Učenica  Iva Jurakić primila je nagradu i diplomu za svoju prvu knjigu.

Učenice su prisustvovale i konzultacijama  kako bi unaprijedile svoje spisateljske i ilustratorske sposobnosti.  Uz dodjelu nagrada pogledali smo i predstavu  "Šuma Striborova" te poslušali tamburaški sastav učenika OŠ Duga Resa,  „Jureki“ .  Za Ivu i Doru najradosniji trenutak je bio upoznavanje sa spisateljicom i članicom žirija Sanjom Pilić.

U natječaju „Moja prva knjiga 2017.“ sudjelovale su još i učenice 3. B razreda Nika Čulo i Paola Korman te su za svoje uratke primile pohvalnice.