Karitativna grupa u dječjem domu

Autor: Željka Martan Buhin, 27. 11. 2017.

Učenici karitativne grupe naše škole, zajedno s vjeroučiteljicom Vericom Knežić u subotu, 18. studenog posjetili su djecu u dječjem domu u Vugrovcu. Učenici su nosili djeci slatkiše te proveli slobodno vrijeme u zajedničkom druženju i igri.

Nekoliko učenika izrazilo je svoje dojmove :

Prvi puta sam išao u dom kod djece. Za mene je to bilo nešto najljepše, vidio sam svojim očima kako je dovoljno malo da nekoga usrećimo.To je za mene bio jedan lijepi osjećaj. I jedva čekam opet ići.

Marko Tupek, 4.e

Meni je u domu kod djece bilo jako lijepo,nekoliko slatkiša i igra sa njima razveselila je njih i mene. Dala sam malo slatkiša i malo svoga slobodnog vremena, a mislim da sam dobila puno više jer sam se vraćala kući sretna i ispunjena znajući da sam učinila jedno malo dobro djelo.

Lucija Bilić 4.e

Prvi puta sam bila u domu kod djece, baš su mi bila tako slatka, posebno jedna mala Marija koja ima 3 godine. Nakon upoznavanja, kroz igru ,tako smo se brzo zbližili. Svi su mi bili dragi kao da su mi braća i sestre. Jedva čekam da opet idemo kod njih.

Ema Kolić, 4.e

Moj brat je prošle školske godine bio u domu kod djece pa mi je pričao kako je to lijepo. I sada sam vidio da je to baš tako. Dok sam djeci dijelio slatkiše i vidio kako ih to veseli, i poslije u igri, kako smo se brzo zbližili,obuzeli su me baš lijepi osjećaji i njihova vedrina prešla je i na mene.

Krsto Pigac, 4.e