EKIPNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Autor: Željka Martan Buhin, 30. 1. 2018.

U subotu 27. siječnja 2018. godine  učenici naše škole, u pratnji učiteljice matematike Slavice Barnjak,  sudjelovali su na devetom  ekipnom natjecanju iz matematike u Gimnaziji Lucijana Vranjina u Zagrebu.

Ove godine na tom natjecanju sudjelovale je 102 ekipa iz  osnovnih  škola. Uz osnovne škole grada Zagreba, kojih je bilo najviše, sudjelovali su i učenici iz Delnica, Samobora, Vinkovaca, Novske  ....

Najuspješnija ekipa u sastavu: Petra Rupčić  i  Matko Fabulić, učenici osmog razreda , te  Karla Ancić  i  Ivan Dražetić, učenici sedmog razreda, osvojila je osmo  mjesto.

Na 31. mjestu bila je ekipa u sastavu: Tin Tikvić  i  Lovro Divić ( osmi razred ), Roko Grgurić i Nika Vulama ( sedmi razred ).

Ponosni smo na naše učenike, koji su opet pokazali dobro znanje iz matematike!

Profesorice matematike

Priloženi dokumenti: