ALEN AHMETOVIĆ TROSTRUKI BOKSAČKI PRVAK HRVATSKE I ZAGREBA

Autor: Željka Martan Buhin, 7. 2. 2018.

Alen Ahmetović, učenik 8. d razreda naše škole, već treću godinu zaredom pokazao je da nema konkurencije u svojoj boksačkoj kategoriji, ne samo na razini Zagreba, nego i cijele Hrvatske.

Uz Prvenstvo Grada Zagreba i Prvenstvo Hrvatske osvojio je još mnoštvo boksačkih turnira te je član hrvatske reprezentacije. U siječnju ove godine u Hrvatskom saboru ugostio ga je Veljko Kajtazi, član Kluba zastupnika nacionalnih manjina, koji mu je ponudio potporu u daljnjoj karijeri. Uz svakodnevne treninge, Alen uz potporu škole, svog razreda i nastavnika, uspješno pohađa osmi razred naše škole.

Alen i  ravnateljica

Alen sa svojim razredom

Alen s razrednicom i ravnateljicom