Literarni natječaj Različitost i gostovanje na TV Z1

Autor: Željka Martan Buhin, 7. 3. 2018.

U prosincu se naša škola prijavila na literarni natječaj Udruge Mlada pera na temu Različitost s najvećim brojem radova, stoga su prof. Davorku Pekišić pozvali 28.veljače 2018. kao gošću na televiziju Z1 u emisiju Zagrebe, dobro jutro. Ona je povela učenicu Maju Vučeta, učenicu 5. b razreda, čiji je  rad prijavljen na natječaj.

Predstavljanje Udruge Mlada pera iz Čakovca na Z1 televiziji.

Ono što ovo predstavljanje nije je svakako monotona govorancija. Zahvaljujući mladoj Maji Vučeta, učenici 5.b razreda Osnovne škole Luka iz Sesveta te njenoj mentorici profesorici Davorki Pekišić koje se bile gošće predsjednika Udruge Taradi Gorkića u predstavljanju Udruge Mlada pera u emisiji “Zagrebe, dobro jutro” na Z1 televiziji zapravo ćete uživati u opuštenoj atmosferi i nasmijati se , a opet istovremeno saznati sve o Udruzi Mlada pera, prošlim i budućim projektima, čuti priču i razmišljanja vedre i svestrane Maje te saznati što je to zapravo mentorstvo i koliko literarno izražavanje pomaže razvoju djeteta. I nakon dvadeset minuta gostovanja ovog trojica, garantiramo da će i vas zahvatiti vedro raspoloženje iz studija!