Sportski uspjeh na Otvorenom kupu Hrvatske u stepu i umjetničkim plesovima

Autor: Željka Martan Buhin, 15. 4. 2018.

Iza nas su dani blagdana i praznika te proljetnog odmaranja, no ne i za našu učenicu Mihaelu Vidović. Mihaela je učenica 4. a razreda i s praznika se vratila ovjenčana sportskim uspjesima.

Mihaela je članica Plesnog studija Step by step i nekoliko godina gotovo svakodnevno neumorno trenira pa tako i uspjeh ne izostaje.

Sudjelovala je na natjecanju Otvoreni kup Hrvatske u stepu i umjetničkim plesovima. Kup je održan u  Velikoj Gorici u vremenu  od 6. do 8. travnja 2018.

Drago nam je obavijestiti vas da je Mihaela osvojila 2. mjesto  u A kategoriji step formacija djeca te 3. mjesto A kategorija step grupe djeca.

Slijede pripreme za državno prvenstvo koje će se održati u lipnju u Splitu.