Sajam mogućnosti u OŠ Luka

Autor: Željka Martan Buhin, 6. 6. 2018.

U srijedu, 30. svibnja 2018. na prostoru Osnovne škole Luka  održao se "Sajam mogućnosti" u sklopu preventivnog programa "Zajedno više možemo", čija je osnovna svrha prevencija zlouporabe opojnih droga i ostalih sredstava ovisnosti, vandalizma, vršnjačkog nasilja i drugih oblika rizičnog ponašanja i razvijanje povjerenja između djece i policije.

Sajam tradicionalno organizira Policijska uprava zagrebačka u suradnji s Gradom Zagrebom, a s ciljem uključivanja što većeg broja djece u izvannastavne aktivnosti.

Na sajmu je sudjelovalo oko 300-tinjak učenika osnovnih škola s područja Sesveta kojima su se predstavili razni sportski klubovi, kulturno-umjetnička društva i udruge.