Obavijest osmašima i njihovim roditeljima

Autor: Željka Martan Buhin, 29. 6. 2018.

Potpisivanje prijavnica s listom prioriteta za upis u srednju školu bit će srijedu, 11. srpnja 2018. od 9:00 do 11:00 u prostorima škole.

Prijavnicu potpisuju učenik i roditelj/skrbnik te prijavnica služi kao potvrda prijave programa. Dolazak na potpisivanje prijavnica je obavezan.

Na potpisivanje prijavnica ne dolaze učenici koji srednju školu upisuju prema postupku upisa učenika s teškoćama u razvoju, budući da su roditelji i učenik predali potpisani obrazac s listom prioriteta Gradskom uredu za obrazovanje Grada Zagreba.

Učenici od 13. srpnja idu na upise u srednje škole gdje nose Upisnice. Upisnice u srednju školu  trebate potražiti na mrežnim stranicama škole u koju se učenik upisuje. Neke škole koriste obrasce koje možete kupiti u Narodnim novinama, a neke imaju svoje Upisnice. Informaciju o potrebnoj dokumentaciji i rokovima također potražite na WEB stranici srednje škole koju upisujete.