2. mjesto na Gradskom natjecanju u čitanju naglas

Autor: Željka Martan Buhin, 9. 11. 2018.

U četvrtak, 8. studenoga 2018. učenice Marta Vidović iz 5. b i Mendi Manda Barišić iz 7. d, pobjednice na Školskom natjecanju u čitanju naglas, u pratnji profesorice Željke Martan Buhin uputile su se na Dječji odjel Gradske knjižnice u Zagrebu gdje je održano Gradsko natjecanje u čitanju naglas. I ove su godine učenici naše škole uspješno predstavili svoju školu na ovom natjecanju, a posebice je to učinila Manda Mendi koja je čitanjem ulomka Pongrašićeva romana Djevojčica koja je preskočila nebesa zasluženo osvojila 2. mjesto u Gradu Zagrebu. Čestitke Mandi Mendi i njezinoj mentorici Marini Rezo!