Karitativna grupa u posjetu dječjem domu u Vugrovcu

Autor: VALENTINA ČANČIĆ, 7. 12. 2018.

Učenici karitativne grupe naše škole su u subotu, 1. prosinca, zajedno s vjeroučiteljicom Vericom Knežić posjetili dječji dom u Vugrovcu. Učenici su pripremili djeci male slatke paketiće ispunjene ukusnim slatkišima. Djeca su bila jako sretna. Vrijeme su proveli u igri i zajedničkom druženju

Nekoliko učenika napisalo je svoje dojmove:

Drugi put posjećujem djecu u dječjem domu u Vugrovcu. Sada sam se već sprijateljila s nekoliko dječice. Kada vidim koliko su se oni razveselili mojem dolasku i kako smo se lijepo igrali i družili, želim samo jedno – da ih na proljeće opet posjetim.

Ema Kolić, 5.e

Ovaj posjet je meni bio prvi odlazak u dječi dom u Vugrovcu. Bilo mi je lijepo, pronašla sam nove prijatelje. Djeca su nas lijepo dočekala. Jedan dječak Luka poželio nam je dobrodošlicu. Onda je vjeroučiteljica nas, koji smo došli prvi put, upoznala s djecom. Bilo mi je lijepo vidjeti kako se raduju slatkišima koje smo im donijeli. Ne očekuju puno, znaju se veseliti malim stvarima.

Gabriella Lovrinović, 5.e

Kada smo stigli u dom, dva dječaka su se željela družiti sa mnom. Izašli smo van i igrali se loptom. Bilo mi je lijepo. Kada je vjeroučiteljica rekla da ćemo ići kući, bio sam tužan jer mi je taj susret s djecom tako brzo prošao. Ali bio sam i sretan jer sam znao da sam usrećio nekoga, usrećio te dječake koji su se sa mnom igrali.

Darijan Gašljević, 5.e

Ja sam djecu u domu već posjetila nekoliko puta. Nekoliko male dječice, posebno mala Marija, vole se igrati sa mnom pa stalno trče k meni. Igrala bih se s njima satima, baš sam ih zavoljela, tako su mi dragi.

Amalija P. A., 6.e