Učenici 1. razreda pod maskama u Gradu mladih

Autor: Željka Martan Buhin, 24. 2. 2020.

petak, 21. veljače 2020. godine učenici prvih razreda bili su u Gradu mladih. Klaunovi, princeze, vitezovi, lubenice, spidermani, leptirice, bubamare… zaplesali su svoj ples i pozdravili kasnu zimu i rano proljeće.

Po dolasku smo doručkovali krafne i pili topli čaj dobrodošlice. Dodatno smo se zagrijali plešući uz odličnu glazbu DJ Dominika. Potom smo se rasporedili po razredima i uputili s animatorima na Ples pod maskama. U dvorani nakon odabira najboljih maski proglašeni su i pobjednici. Za najmasku učenici su dobili diplome, a 1. a razred odnio je pobjedu najbolje maskiranog razreda.

Nakon okrijepe sudjelovali smo u raznim sportskim igrama na otvorenom. Dan je bio sunčan i topao i uživali smo u igrama, šetnji i promatranju vjesnika proljeća.Šećući šumom zamijetili smo što pripada zimi, a što ranom proljeću. Nakon ukusnoga ručka, vratili smo se zadovoljni u naše Sesvete.

Šumski pozdrav šalju maskirani prvašići!