Higijenske preventivne mjere

Autor: Željka Martan Buhin, 4. 3. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

želimo vam ukazati kako naša škola aktivno prati preporuke HZJZ-a. U školi su osigurana sredstva za pranje ruku te jednokratni ručnici u razredima i sanitarnim čvorovima. Kontinuirano pozivamo naše učenike i djelatnike, kako ranije, tako i ovih dana intenzivnije, na održavanje higijene u školi.

Učenicima u provođenju higijene u školi rado pomažu razrednice, domari i tete spremačice koje intenzivno održavaju školski prostor.

Razrednice su na roditeljskim sastancima i satu razrednog odjela razgovarale s roditeljima i učenicima o higijeni. Zaključeno je kako naši učenici pojačano vode brigu o higijenskim preventivnim mjerama u cilju zaštite od bolesti i smanjenja zdravstvenih rizika.

Ujedno molimo roditelje da ne šalju djecu u školu ukoliko imaju neki od respiratornih simptoma.

Zahvaljujemo na razumijevanju!

Ravnateljica škole: Marina Sabolović, prof.