ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Autor: Željka Martan Buhin, 6. 3. 2020.

U srijedu, 4. ožujka 2020. godine  u OŠ „ Miroslava Krleže“  održano je 27. županijsko natjecanje učenika Grada Zagreba iz matematike. Ukupno je sudjelovalo 239 učenika od četvrtog do osmog razreda.

Naši učenici pokazali su dobro znanje iz matematike i postigli izvrsne rezultate:

David Ian Lučić, učenik 4. e razreda, osvojio je 2. mjesto od ukupno 45 učenika (mentorica Mirna Turnički).

Mihael Skenderović, učenik 5. a razreda osvojio je 26. mjesto od ukupno  49 učenika (mentorica Antonija Buhiniček).

Mihovil Korčanin, učenik 8.c razreda osvojio je 7. mjesto o d ukupno 47 učenika (mentorica Slavica Barnjak).

Čestitke našim učenicima na postignutim rezultatima!