Rad školske knjižnice u skladu s epidemiološkim mjerama

Autor: Željka Martan Buhin, 18. 9. 2020.

Dragi učenici, budući da je ove školske godine s obzirom na novu epidemiološku situaciju rad knjižnice izmijenjen u svrhu očuvanja kolektivnog zdravlja, obavještavamo vas kako ćete lektire dobivati na satovima hrvatskoga jezika. Ukoliko želite posuditi  knjige za slobodno čitanje, molimo vas javite nam se na školski mail: oslukaknjiznica@gmail.com. Zavirite u naš E-katalog i otkrijte što se sve nalazi na policama naše knjižnice.

Pozivamo vas na stranicu naše školske knjižnice gdje možete pronaći popis lektire, pregled naših aktivnosti i projekata te u našu virtualnu knjižnicu koja vam kontinuirano donosi brojne sadržaje i zanimljivosti.

Neka vam ova školska godina donese puno radosti, mašte, vremena za čitanje i druženje uz knjigu.

Vaše knjižničarke