Moj tata i ja

Autor: Željka Martan Buhin, 21. 9. 2020.

U petak, 18. rujna na školskoj livadi bilo je jako zanimljivo. U sklopu projekta „Moj tata i ja“ učenici 3.c i 3.d družili su se uz sportsko zabavne aktivnosti  sa svojim roditeljima. Druženje roditelja i učenika sastojalo se od poligonskih aktivnosti koje uključuju kretanje, kreativnost i suradnju.

Sve aktivnosti provođene su uz poštivanje epidemioloških mjera zaštite djece i roditelja od COVID-19 virusa.

Projekt „Moj tata i ja“ je projekt osnaživanja očeva za veću uključenost u  obiteljskom životu. Provodi ga udruga Ambidekster klub u partnerstvu sa udrugom SUNCOKRET-OLJIN.

Zahvaljujemo roditeljima i učenicima koji su se uključili u aktivnosti, te udrugama Ambidekster klub i Suncokret-OLJIN na odličnoj organizaciji.