KONCERT UČENIKA UČITELJIMA

Autor: Gordana Grujić, 31. 5. 2022.

Prava je ljepota glazbe u tome što povezuje ljude.

Ona nosi poruku, a mi glazbenici smo glasnici.

Ray Ayers

Povodom Dana Europe, koji se održava svake godine 9. svibnja, učenici naše škole u suradnji s profesoricama glazbene kulture organizirali su prigodni koncert: Učenici učiteljima.

Voditelji programa bili su K. Cvrtak (7.b) i profesorica glazbene kulture A. Ostojić, konferansu je priredila profesorica hrvatskoga jezika M. Rezo, klavirsku pratnju izvela je profesorica glazbene kulture N. Perdija, a tehničko vodstvo profesorica informatike K. Dragičević.

Sudjelovali su:

O. Marijanović - truba (4.a), V. Validžić - klavir, P. Dijanić - violina (6.e), D. Okanović - klavir, E.Bradač - bisernica, M.Škoda - klavir, E.Okanović - gitara (7.a), I. Jurakić - gitara, D. Kuleš - violončelo (7.b), E. Šalamun - gitara(8.b) i gosti A. Brlečić - saksofon, L.Rezo - klavir

Po završetku koncerta ravnateljica N. Ćurković  darovala je učenicima prigodne poklone knjige u znak zahvalnosti za ovaj veličanstveni događaj i obratila se učenicima: „ Vjerujte mi, ovo nam je trebalo, možda više nego vama samima.“

U nastavku pogledajte fotografije naših darovitih učenika.