IZLOŽBA „SVAKO JE DIJETE UMJETNIK“

Autor: Gordana Grujić, 3. 6. 2022.

Ove školske godine učenici 2. e i 3. c razreda provodili su projekt „Svako je dijete umjetnik“ s ciljem poticanja kreativnost kod učenika, te osjećaja i potrebe za estetskim i funkcionalnim uređenjem prostora u kojem učenici borave.

Nositeljice školskog projekta i organizatorice izložbe povodom Dana škole su učiteljice Tanja Resman i Natalija Damjanović. Izložba je organizirana na način da su prikazani radovi različite tematike, motiva, izrađeni različitim likovno tehničkim sredstvima.  Izložbu do kraja nastavne godine možete pogledati u holu škole.

Također nam je cilj  povezati školu i lokalnu zajednicu  te ćemo radove učenika razredne nastave  OŠ Luka izložiti u galeriji Obločec, u Sesvetama. Izložbu u galeriji možete razgledati od  25. srpnja 2022. godine do 28. kolovoza 2022. godine.  Veselimo se suradnji s galerijom Obločec i hvala im na dodijeljenom terminu.

Učiteljice Tanja i Natalija