AKTIVNOSTI

OBAVIJESTI ZA MENTORE I UČENIKE

Autor: Marina Rezo, 28. 1. 2022.

Općinska smotra natjecanja za gradsku četvrt Sesvete, Lidrano 2022., održat će se 15. 2. 2022. u našoj školi. U kanalu Lidrano, ovdje na našoj školskoj internetskoj stranici, nalaze se svi važni dokumenti bitni za provedbu natjecanja. U nastavku i privitku  nalaze se informacije za provedbu Općinske smotre u našoj školi te opća pravila i upute za provedbu Lidrana 2022.

Nakon održanog sastanka Županijskih povjerenstava Grada Zagreba – LiDraNo 2022., donosimo nekoliko obavijesti vezanih uz organizaciju ovogodišnje smotre na općinskoj razini za gradsku četvrt Sesvete.

Sve škole dužne su prijaviti učenike koji sudjeluju na školskoj razini smotre LiDraNo u literarnom, novinarskom i dramsko-scenskom izrazu u aplikaciju. Također je potrebno prijaviti učenike u aplikaciju i u slučaju neodržavanja školske razine. Prijavu u aplikaciju vrši kordinator imenovan u vašoj školi za prijavu u aplikaciju za natjecana i smotre do datuma održavanja školske razine, od 1. do 4. veljače.

Literarni i novinarski radovi trebaju biti poslani elektroničkom poštom na sljedeće e-mail adrese: ured@os-luka-sesvete.skole.hr i ravnateljica.osluka.sesvete@gmail.com do 10. veljače 2022. u 12 sati.

Imenovani članovi prosudbenih povjerenstava na općinskoj razini smotre LiDraNo su:

LITERARNO POVJERENSTVO

1. Evelina Rudan
  2. Maja Klarić
  3. Senka Sušac
  4. Marina Rezo

NOVINARSKO POVJERENSTVO

1. Marijan Šimeg
  2. Branka Primorac
  3. Davorka Pekišić
  4. Valentina Čančić

DRAMSKO-SCENSKO POVJERENSTVO

1. Iva Peter Dragan
  2. Marija Antić
  3. Helena Hrženjak
  4. Irena Ivančić

S obzirom na epidemiološku situaciju u Republici Hrvatskoj i upute Ministarstva znanosti i obrazovanja o organizaciji i provedbi nastave tijekom 2021./2022. godine ovogodišnja kategorija dramsko-scenskog stvaralaštva organizirat će se i provesti samo za pojedinačne scenske nastupe učenika osnovnih i srednjih škola.

Na web stranici naše škole (http://os-luka-sesvete.skole.hr/) u kanalu LiDraNo, pravovremeno ćemo objavljivati sve potrebne informacije.

ravnateljica Nikolina Ćurković, prof.

Priloženi dokumenti:
LiDraNo-pravila-2022..pdf (529.70 KB)