AKTIVNOSTI

PRIJAVA UČENIKA NA OPĆINSKU RAZINU – LIDRANO 2022. kratke upute za mentore

Autor: Marina Rezo, 7. 2. 2022.

PRIJAVA UČENIKA NA OPĆINSKU RAZINU – LIDRANO 2022.

kratke upute za mentore

1. potrebno je prijaviti učenika u aplikaciju za natjecanja (prijavljuje koordinator za prijavu učenika škole koju učenik pohađa)

2. svaka škola/mentor  ispunjava sve  potrebne podatke o učeniku natjecatelju, za sve kategorije (literarna, novinarska, pojedinačni scenski nastup, školski list i radijska emisija), u Excel tablicu koja se nalazi u privitku, te učeničke radove, prema pravilima za provedbu smotre Lidrano 2022.,  šalje e-poštom na adresu:

ured@os-luka-sesvete.skole.hr ili ravnateljica.osluka.sesvete@gmail.com

do 10. 2. 2022. u 12 sati

3. učenički rad i podatke o učeniku potrebno je poslati  e-poštom u tri zasebna dokumenta: u jednom dokumentu je rad sa zaporkom (vidi pravila za provedbu Lidrana 2022.), u jednom dokumentu su svi podatci o radu i učeniku i jedan dokument je Excel tablica (podatci o učeniku, radu, kategoriji, mentoru i školi)

4. svaka osnovna škola s područja gradske četvrti Sesvete može na općinsku razinu poslati 5 literarnih, 5 novinarskih radova i prijaviti 3 pojedinačna scenska nastupa

5. školske listove i radijske emisije potrebno je prijaviti, oni putem prijave (aplikacija i Excel tablica) direktno idu na županijsku razinu

6. potpisanu privolu o objavi podataka za učenike maloljetnike čuva škola učenika natjecatelja (obrazac u privitku)

7. potpisanu privolu o objavi podataka za mentora čuva škola učenika natjecatelja i mentora (obrazac u privitku)

8. općinska smotra Lidrano 2022., za gradsku četvrt Sesvete, bit će u OŠ Luka

15. 2. 2022. prema objavljenom hodogramu (u privitku)