Razredna nastava

JESEN PRIČA PRIČE, projekt 3.e i 4. c razreda

Autor: Natalija Damjanović, 27. 10. 2022.

„Tiho, o tiho govori mi jesen:

šuštanjem lišća i šapatom kiše…“

Dobriša Cesarić

Tiho na prstima stigla nam je predivna i šarena jesen. Čarolijom boja, mirisa i okusa uvukla se u svaki kutak prirode, u naše domove. Nije zaboravila posjetiti i školu. Učenicima razredne nastave Jesen je pričala svoju priču. Zato su oni na satu likovne kulture različitim likovnim tehnikama i motivima prikazali čaroliju jeseni.

Učenici 2. e i 3. c razreda obišli su sve razrede i u sklopu projekta Svako je dijete umjetnik potražili radove mladih talenata.

Prikupljene radove izložili su na panou u holu škole. Tijekom mjeseca studenoga pogledajte izložbu pod nazivom Jesen priča priče.

Možda i vi osjetite jesen koja pleše na povjetarcu, slatkoću bundeve i šuštanje suhog lišća.

Učenici 3. e i 4. c te učiteljice Tanja I Natalija