REZULTATI NATJEČAJA “MELITINO PROLJEĆE“

Autor: Gordana Grujić, 3. 6. 2022.

Objavljeni su rezultati  državnog Likovno literarnog natječaja „Melitino proljeće“ koji organizira i provodi Osnovna škola Oroslavje pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i Krapinsko zagorske županije. Na Natječaj je pristiglo 327 literarna rada iz 80 škola Republike Hrvatske. Svi radovi koji su ispunili zadane kriterije bili su predstavljeni Povjerenstvu.

Naša učenica Anamarija Cvrtak, 3. c razred, sa svojom pričom pod nazivom „Proljetna bajka“ osvojila je 4. mjesto, i u kategoriji je  pohvaljenih radova.  Njenu priču možete pročitati u prilogu, a rezultate natječaja ovdje.

Čestitamo svim sudionicima, a posebno Anamariji Cvrtak!

Svečanost dodjele nagrada koju će organizirati Osnovna škola Oroslavje 15. lipnja 2022. godine  je na otvorenom prostoru Osnovne škole Oroslavje s početkom u 18,00 sati.

Učiteljica Natalija

Priloženi dokumenti: