> eTwinning

EUROPSKA OZNAKA KVALITETE ZA E-TWINNING PROJEKT „LEPTIRI"

Autor: Natalija Damjanović, 19. 6. 2023. 16:48

E - twinning projekt "Leptiri" u kojem su tijekom 2021./2022. godine sudjelovali učenici tada 3. c razreda i učiteljica Natalija Damjanović, pored Nacionalne oznake kvalitete osvojio je ovih dana i Europsku oznaku kvalitete.

EUROPSKA OZNAKA KVALITETE ZA ETWINNING PROJEKT „ SEIZE THE MOMENT“

Autor: Gordana Grujić, 16. 6. 2023. 11:25

Upravo je stigla odlična vijest da je naš prošlogodišnji eTwinning projekt „Seize the moment“ nagrađen europskom oznakom kvalitete.

Ovaj međunarodni projekt je trajao od siječnja do svibnja 2022. i u njemu su sudjelovale škole iz Turske, Rumunjske, Litve, Poljske, Jordana i naša škola.

Učenice Anja Grozdek, Ela Kranjčec, Angela Cirimotić i Ivana Matanović predstavile su našu školu videom, učenice su sebe predstavili pomoću avatara, izrađivale su projektni logo i poster pomoću digitalnih alata, izradile su e-knjigu o našoj zemlji, surađivale su s ostalim učenicima, proučavali ostale zemlje, pisale su pjesme, slogane i predstavile poznate osobe svoga kraja,….

Projekt je bio vrlo zanimljiv i poučan. Nadamo se da će biti još ovako lijepih projekata koji širi naše vidike, pomažu nam u poboljšanju naših komunikacijskih i socijalnih vještina i pomoću kojih se učimo  toleranciji i prihvaćanju ostalih i različitih od nas.

Lucija Križić