Terenska nastava sedmih razreda

Autor: Željka Martan Buhin, 16. 10. 2017.

U utorak, 10. listopada 2017. sedmi razredi išli su na terensku nastavu u Istru (Motovun, jama Baredine i Poreč). Učenici su se podsjetili gradiva povijesti u Motovonu i Poreču, a u jami Baredine dosad stečenih znanja iz područja biologije, kemije i geografije. U Poreču su također posjetili Eufrazijevu baziliku – jedan od spomenika pod zaštitom UNESCO-a. Osim obrazovnog dijela učenici su na svakom od navedenih mjesta dobili vremena za odmor, jelo, igru i samostalno istraživanje.

Učenike su na izlet pratile njihove razrednice Gordana Grujić, Lana Duka Zupanc, Marija Raguž, Antonija Buhiniček, Martina Božičević te asistent Darko Delić.