PREDAVANJE U 4. E RAZREDU: SEZONSKE BOLESTI I KAKO IH LIJEČITI

Autor: Željka Martan Buhin, 26. 2. 2018.

U četvrtak, 22.2. 2018. posjetila nas je Krstina baka, gospođa dr. Dubravka Tonković. Učenike je upoznala sa sezonskim bolestima, što je imunitet, koje komplikacije mogu nastati ako se pravilno ne liječimo te koja je važnost cijepljenja. Podsjetila ih je da je gripa sezonska bolest koja može biti jako opasna ako se ne liječi pravilno. Naučili su što je epidemije, koje su skupine rizične,što su kronične bolesti, kako se gripa širi, kako djelovati preventivno da bi smanjili mogućnost zaraze i kako se liječiti ako se razbolimo od gripe.

Zahvaljujemo Krstinoj baki, dr. Dubravki Tonković na  korisnom predavanju i  vremenu koje nam je poklonila.Nadamo se još kojem druženju.

Učiteljica Zdravka  Hladki