Kazališna predstava u Sveučilištu Sesvete

Autor: Željka Martan Buhin, 31. 10. 2018.

U ponedjeljak, 29. listopada s početkom u 11:00 sati učenici 3. i 4. razreda OŠ Luka u pratnji svojih učiteljica u dvorani Sveučilišta u Sesvetama pogledali su predstavu Knjiga o džungli, Kazališne družine Ivana Brlić Mažuranić iz Slavonskog Broda.

Na razigran i poetski način predstava ih je  uvela u  tajne, ljepote i izazove odrastanja te upoznala sa „zakonima“ džungle.

Učenici su pljeskom pozdravili veselog medvjeda Balua, razigranog i nestašnog dječaka Mowglia, panteru Bagheeru, nestrpljivo očekivali pobjedu nad opasnim tigrom Shere Khanom…

Kući su otišli s poukom da za opstanak u  svijetu važno je  imati otvorene oči i uši, dobre i vjerne prijatelje te pravične i nepopustljive učitelje.

Čestitamo Kazališnoj Družini Ivana Brlić Mažuranić na odličnoj izvedbi predstave Knjiga o džungli.

Natalija Damjanović