ZA 1000 RADOSTI

Autor: Gordana Grujić, 4. 1. 2024.

Dragi učenici i roditelji,
uime Hrvatskog Caritasa želimo Vam izraziti iskrenu zahvalnost za uključenje u nacionalni humanitarni program ˝Za 1000 radosti˝ za pomoć najsiromašnijim obiteljima u Hrvatskoj što ga, počevši od mjeseca prosinca pa sve do kraja studenoga 2024. godine provodimo pod geslom ˝Na strani dobra˝.
Hvala Vam što ste svojim darom postali dijelom mreže dobra i pružili konkretnu pomoć obiteljima u potrebi.

U video spotu akcije „Za 1000 radosti – Na strani dobra“ podsjećamo i potičemo da se obiteljima u potrebi može pomoći tijekom cijele godine – osobito jednostavno pozivom na donacijski telefon – jer njihove potrebe i nevolje ne prestaju s krajem prosinca. Možete ga preuzeti na našoj stranici: https://www.caritas.hr/caritas-akcije/za-1000-radosti/.
Hvala za zauzetost i suradnju!