LiDraNo 2024. - USPJEH NAŠIH UČENIKA NA OPĆINSKOJ RAZINI

Autor: Marina Rezo, 7. 2. 2024.

U utorak, 6. veljače u Osnovnoj školi Sesvetski Kraljevec održana je općinska međurazina Smotre literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih škola LiDraNo 2024. za gradsku četvrt Sesvete.

Učenici naše škole sudjelovali su na Smotri LiDraNo u svim izrazima i ostvarili su sjajne rezultate. U nastavku pročitajte tko ide na županijsku razinu.

Za županijsku razinu Smotre LiDraNo 2024. predloženi su sljedeći učenici:

Literarni izraz: Mia Petir, 7.e, tekst Ljubičasta Mia, mentorica Irena Ivančić

Samostalni novinarski izraz: Vita Marija Zimaj, 6.e, tekst Savršenstvo u K pop-u, mentorica Valentina Čančić

Dramski pojedinačni izraz: Klara Filipović, 8.e, monolog Slomljeno srce (Cecilia Ahern), mentorica Marina Rezo

Dramski skupni izraz: Učenici 4.e razreda, igrokaz Coprnica Dragica (Dunja Lovrenčić Gašljević), mentorica Tanja Resman

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama na izvrsnim rezultatima i želimo im puno uspjeha na županijskoj razini!