Deutsche Ecke

DAN ŠKOLE 19. SVIBNJA 2023.

Autor: Gordana Grujić, 12. 6. 2023.

Dan škole obilježili smo susretom učenika, učitelja, roditelja, svih zaposlenika škole i brojnih gostiju. Bio je to dan pjesme i plesa, prožimanja kultura, jezika, dan zajedništva, radosti i ljubavi. Učenici su nas poveli na zanimljivo putovanje na kojemu smo naučili mnogo o tradicijama drugih naroda, o svakodnevnom životu učenika u školi, o prijateljstvu i međusobnom pomaganju. Oduševljenje je izazvao film „Naše uspješne priče“ u kojemu su prikazane brojne aktivnosti koje se događaju u školi i izvan nje. Učenici su zahvalili učiteljima na podršci za postizanje što boljega uspjeha, za sudjelovanje na brojnim natječajima, smotrama, projektima i natjecanjima. Ponosni smo na sve naše učenike i čestitamo učenicima koji su i ove godine izvrsno predstavljali našu školu kao i njihovim mentoricama i mentorima. Ravnateljica Nikolina Ćurković ponosno je pohvalila sve i dodijelila nagrade najuspješnijima.

Zahvaljujemo svima koji su doprinijeli uspješnoj realizaciji ovoga susreta!

Daniela Kresić (Engleski jezik), Ana Ostojić, Neda Perdija (Glazbena kultura), Ivan Ožetski (Likovna kultura), Marija Kunc, s. Ivanka (Vjeronauk), Marina Rezo, Irena Ivančić, Valentina Čančić, Davorka Pekišić (Hrvatski jezik), Đina Brlečić (TZK), Jasminka Pizzitola, Barbara Jajčanin, Marija Mišurac, Arijana Piškulić Marjanović (RN-prvi razredi), Mladen Vidović (Fizika), Gordana Grujić, Kristina Dragičević (Informatika), Lucija Križić, Gordana Matolek Veselić (Njemački jezik), domar Mladen Rešetar i ostalo pomoćno osoblje

Program priredbe: