Deutsche Ecke

DUH ZAJEDNIŠTVA NA BOŽIĆNOJ PRIREDBI

Autor: Gordana Grujić, 10. 1. 2024.

Učenici 4., 5. i 6. razreda udružili su svoje talente i izveli dvije točke na božićnoj priredbi 21. prosinca 2023. godine. U dvojezičnoj izvedbi tradicionalne pjesme Funkel, funkel kleiner Stern četvrtaši su znakovnim jezikom pokazivali značenje teksta, petaši su pjevali, šestaši sve popratili sviranjem na blok flautama i perkusijama, a posebno se pritom istaknula solistica Katja iz 6. b razreda. Četvrtaši su trojezično izveli svjetski poznatu božićnu pjesmu Stille Nacht, Heilige Nacht i iskazali se melodioznošću i izvrsnim izgovorom teksta na njemačkom, engleskom i hrvatskom jeziku.

Vaši vam mentori od srca zahvaljuju i čestitaju!

Iva Kovačić Koruga, Ana Ostojić, Neda Perdija, Vanja Štrukelj i Gordana Matolek Veselić

Pogledajte video zapis s priredbe!