Digitalni svijet-obavijesti i informacije vezane uz informatiku

ŠKOLA BUDUĆNOSTI

Autor: Gordana Grujić, 13. 10. 2023.

Ponosni smo što se naša škola ove godine priključila projektu Škola budućnosti kojeg su pokrenule tvrtke STEMI i Infobip. Cilj projekta je učiniti Hrvatski školski sustav svjetskim predvodnikomkoji donosi najmodernija znanja iz industrije u okviru školskih programa umjetne inteligencije, robotike i internet stvari za osnovne i srednje škole.

Odabrali smo program Robotika i automatizirani sustavi, koji ćemo provoditi na izvannastavnim aktivnostima i program Proširena stvarnost u kojoj će od siječnja moći sudjelovati svi zainteresirani učenici.

Veselimo se novim izazovima i znanjima!

Svi učenici koji nam se žele pridružiti mogu se javiti svojim učiteljicama informatike.