Digitalni svijet-obavijesti i informacije vezane uz informatiku

DABAR 2023- REZULTATI

Autor: Gordana Grujić, 23. 11. 2023.

I ove su godine naši učenici sudjelovali na natjecanju Dabar i ostvarili odlične rezultate!

U tjednu od 13. do 17. studenoga, učenici od 1. do 7. razreda naše škole sudjelovali su na natjecanju informatike i računalnog razmišljanja u četiri kategorije: MikroDabar (1. i 2. razred), MiliDabar (4. razred), KiloDabar (6. razred) i MegaDabar (7. razred). 49065 učenika iz cijele Hrvatske sudjelovalo je u ovom izazovu rješavajući 12 zadataka u 40 minuta.

Naše učenice Lea Bojić (1. c), Lea Knezović (2. b), Ana Petriš (2. a), Mihaela Jajčanin (4. e), Katja Pecikoza (6. a), Hana Pecikoza (6. a) i Iva Gorički (7. b)  ostvarile su izniman rezultat te su se plasirale u 10% najboljih u Republici Hrvatskoj u svojoj kategoriji.

Čestitamo svima na sudjelovanju!