> eTwinning

EUROPSKA OZNAKA KVALITETE ZA ETWINNING PROJEKT „ SEIZE THE MOMENT“

Autor: Gordana Grujić, 16. 6. 2023.

Upravo je stigla odlična vijest da je naš prošlogodišnji eTwinning projekt „Seize the moment“ nagrađen europskom oznakom kvalitete.

Ovaj međunarodni projekt je trajao od siječnja do svibnja 2022. i u njemu su sudjelovale škole iz Turske, Rumunjske, Litve, Poljske, Jordana i naša škola.

Učenice Anja Grozdek, Ela Kranjčec, Angela Cirimotić i Ivana Matanović predstavile su našu školu videom, učenice su sebe predstavili pomoću avatara, izrađivale su projektni logo i poster pomoću digitalnih alata, izradile su e-knjigu o našoj zemlji, surađivale su s ostalim učenicima, proučavali ostale zemlje, pisale su pjesme, slogane i predstavile poznate osobe svoga kraja,….

Projekt je bio vrlo zanimljiv i poučan. Nadamo se da će biti još ovako lijepih projekata koji širi naše vidike, pomažu nam u poboljšanju naših komunikacijskih i socijalnih vještina i pomoću kojih se učimo  toleranciji i prihvaćanju ostalih i različitih od nas.

Lucija Križić