OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA PETIH RAZREDA

Autor: Gordana Grujić, 14. 10. 2021.

Učenicima petih razreda će, u sklopu projekta  e-škole faza II biti dodijeljeni tableti. Roditelji će dobiti obrazac o preuzimanju tableta koji je potrebno potpisati. Potpisom se obavezuju da će tablet vratiti po završetku školovanja svog djeteta u ispravnom stanju. Tablete su koristili učenici prošlogodišnjih osmih razreda i svi su u ispravnom stanju, spremni za uporabu.

Roditelji koji ne žele preuzeti tablet potpisati će obrazac kojim se obvezuju da će učeniku sami osigurati tablet za potrebe nastave.

Učenicima koji nemaju svoj kućni Internet ćemo podijeliti SIM kartice sa besplatnim prometom za rad sa obrazovnim sadržajem.

U privitku su detaljne upute o tabletima pa ih proučite.

Priloženi dokumenti:
INFORMACIJE_I_UPUTE_ZA_TABLETE_foxconn.docx (14.40 KB)