Mjesec hrvatske knjige 2017.

Autor: Željka Martan Buhin, 23. 10. 2017.

Skupina mladih knjižničara zajedno s knjižničarkom Željkom Martan Buhin prigodnom je izložbom obilježila početak Mjeseca hrvatske knjige. Mjesec hrvatske knjige 2017., manifestacija koja više od dva desetljeća uspješno promiče knjigu i čitanje kao društvenu vrijednost, svečano je otvoren 13. listopada 2017. godine. Ove je godine domaćin otvorenja bila Crikvenica, grad koji uskoro otvara novi prostor svoje gradske knjižnice. Mjesec hrvatske knjige 2017., koji se održava se od 15. listopada do 15. studenoga, posvećen je enciklopedistici, a središnja je tema i geslo ovogodišnje manifestacije Sve na jednom mjestu.

Pozivamo sve mlade ljubitelje knjige neka se uključe u Nacionalni kviz za poticanje čitanja.

Više o kvizu možete saznati u našoj školskoj knjižnici ili na mrežnim stranicama KGZ-a.