1. d u školskoj knjižnici

Autor: Željka Martan Buhin, 23. 11. 2018.

U sklopu Bajkaonice, projekta poticanja čitanja, 1. d razred u petak, 23. 11. kraj radnog tjedna obilježio je ugodnim druženjem u čitaonici školske knjižnice. Knjižničarka Željka za učenike je pripremila pravu "bajkoposlasticu" braće Grimm, Zlatnu gusku, poučnu priču koja promiče altruizam i istinske vrijednosti. Učenici su uživali u slušanju priče i rado međusobno dijelili svoje doživljaje, a druženje u knjižnici zaključili su posudbom svoje prve slikovnice jer im učenje čitanja predstavlja zadovoljstvo. Sretno našim malim čitateljima, želimo im još puno pročitanih slikovnica ove školske godine!