Školsko natjecanje u čitanju naglas - rezultati

Autor: Željka Martan Buhin, 17. 10. 2019.

U četvrtak, 17. listopada  u prostoru školske čitaonice održano je Školsko natjecanje u čitanju naglas za učenike od 4. do 8. razreda. Natjecatelji su predstavljali knjigu po vlastitom izboru, uz preporuku učitelja i profesora mentora ili školskih knjižničarki.

Na natjecanje se prijavilo ukupno 40 učenika naše škole. U mlađoj kategoriji u kojoj su sudjelovali učenici 4. i 5. razreda prvo mjesto osvojila je učenica 4. d razreda Angela Cirimotić, a u starijoj kategoriji učenika od 6. do 8. razreda pobijedila je učenica 8. d razreda Mendi Manda Barišić.

U stručnom povjerenstvu koje je odlučilo o pobjednicima bile su profesorice hrvatskog jezika Marina Rezo, Irena Ivančić i Ana Kazija Rajič te školska knjižničarka Željka Martan Buhin.

Ovim putem zahvaljujemo svim učenicima na sudjelovanju i velikom odazivu, a posebno čestitamo pobjednicima Angeli i Mendi!

Svim našim učenicima koji su sudjelovali i pokazali iznimnu vještinu čitanja želimo još mnogo pročitanih knjiga i lijepih trenutaka provedenih s knjigom.