Bajkaonica u drugim razredima

Autor: Željka Martan Buhin, 21. 2. 2020.

Dragi naši, jeste li čitali priču o velikom kralju koji se bojao običnog mraka? Što li je učinio? Je li ikome rekao da se boji mraka? Možda je izumio neki stroj protiv mraka?! Nećemo vam otkriti, nego vam preporučamo da ju sami pročitate.

Knjižničarka Željka posjetila je učenike 2. a i 2. c razreda tijekom produženog boravka i pročitala im zanimljivu priču Kralj koji je zabranio mrak spisateljice Emily Haworth-Booth. Priča je potaknula učenike na razmišljanje o tome kako se sa vlastitim strahovima treba suočiti, ali i o promjenama koje bi uveli u svijetu da su i sami kraljevi i kraljice. Svoja razmišljanja učenici su pretočili u tekst i sliku te je tako nastala izložba. Dođite do čitaonice i pogledajte njihove radove!