AKTIVNOSTI

LiDraNo 2022.

Autor: Marina Rezo, 28. 1. 2022.

Dobro došli na internetsku stranicu OSNOVNE ŠKOLE LUKA u Sesvetama, organizatora Općinske smotre literarnoga, dramsko-scenskoga i novinarskog stvaralaštva osnovnih škola  – LiDraNo 2022. za gradsku četvrt Sesvete.

Dragi učenici i učitelji, dragi lidranovci!

I ove godine OŠ Luka otvara svoja vrata svim sesvetskim osnovnoškolcima – budućim pjesnicima, novinarima, glumcima te njihovim voditeljima.

Na ovoj mrežnoj stranici objavljivat će se informacije vezane za provedbu Općinske smotre literarnoga, dramsko-scenskoga i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih škola gradske četvrti Sesvete – LiDraNo 2022.

Organizatori Općinske smotre literarnoga, dramsko-scenskoga i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih škola gradske četvrti Sesvete – LiDraNo 2022. su Gradski ured za obrazovanje i Osnovna škola Luka.

Dragi učenici i učitelji, želimo vam puno uspjeha, na Općinskoj smotri literarnoga, dramsko-scenskoga i novinarskog stvaralaštva – LiDraNo 2022.!

Nikolina Ćurković
ravnateljica Osnovne škole Luka i
predsjednica Općinskog povjerenstva za pripremu i provedbu LiDraNa 2022.