Razredna nastava

SIGURNOST U PROMETU - POSJET PROMETNE POLICIJE UČENICIMA 1. RAZREDA

Autor: Natalija Damjanović, 20. 10. 2023.

U utorak, 17. listopada 2023. godine policijski službenici  PU Sesvete posjetili su 1. razrede. Održali su kratko predavanje o sigurnosti u prometu i važnim prometnim pravilima te podijelili simbolične darove.

Riječ je o akciji kojom policija na početku školske godine upoznaje učenike prvih razreda o važnosti sigurnosti u prometu, prezentira poželjno i ispravno ponašanje kao i posljedice nepridržavanja prometnih propisa. Učenici su pozorno slušali edukativno predavanje. Postavljali su mnoga pitanja i na taj način upoznali su zanimanje policajac/ka te stekli osjećaj sigurnosti i povjerenja u policijske djelatnike kao osobe od povjerenja i pomagače u nevolji.